Początek strony
Wróć na początek strony Alt+0
Przejdź do wyszukiwarki Alt+1
Przejdź do treści głównej Alt+2
Przejdź do danych kontaktowych Alt+3
Przejdź do menu górnego Alt+4
Przejdź do menu lewego Alt+5
Przejdź do menu dolnego Alt+6
Przejdź do mapy serwisu Alt+8
Menu wysuwane
Herb podmiotu Biuletyn Informacji Publicznej Urząd Gminy w Kobielach Wielkich
Menu góra
Strona startowa RADA GMINY KOBIELE WIELKIE Skład Rady Gminy Kobiele Wielkie
Poleć stronę

Zapraszam do obejrzenia strony „Skład Rady Gminy Kobiele Wielkie, bieżące, menu 40 - BIP - Urząd Gminy w Kobielach Wielkich”

Zabezpieczenie przed robotami.
Przepisz co drugi znak, zaczynając od pierwszego.

P ) # @ % R F 3 - 0 A w s f d A P # @ :

Pola oznaczone są wymagane.

Treść główna

Skład Rady Gminy Kobiele Wielkie

Skład Rady Gminy Kobiele Wielkie

Lp Nazwisko i Imię  Miejscowość Funkcja
1

Kleszczewski Adam

Kobiele Małe

Przewodniczący
2

Marciniak Gabriela

Przyborów

Wiceprzewodniczący
3

Rusin Kazimierz

Kobiele Wielkie

Wiceprzewodniczący
4Czuprynowski MariuszWola RożkowaCzłonek
5

Kowalczyk Przemysław

Przybyszów

Członek
6

Kozłowska Helena

Cieszątki

Członek
7Gorzędowski ZbigniewCadówekCzłonek
8Kawka BeataOrzechówCzłonek
9

Spruch Andrzej

Katarzynów

Członek
10

Stępień Ryszard

Huta Drewniana

Członek
11

Stępień Wojciech

Ujazdówek

Członek
12

Szczepański Łukasz

Babczów

Członek
13

Utratny Emil

Biestrzyków Mały

Członek
14

Wojciechowski Jacek

Orzechówek

Członek
15

Zasada Mirosław

Świerczyny

Członek

 

 

KOMISJA ROLNICTWA, GOSPODARKI KOMUNALNEJ, OCHRONY ŚRODOWISKA I INWESTYCJI GMINNYCH RADY GMINY KOBIELE WIELKIE

Lp.

Nazwisko i imię

Funkcja w komisji

1.

Utratny Emil

Przewodniczący

2.

Stępień Ryszard

Wiceprzewodniczący

3.

Gorzędowski Zbigniew

Członek

4.

Rusin Kazimierz

Członek

5.

Stępień Wojciech

Członek

6.

Szczepański Łukasz

Członek

7.

Zasada Mirosław

Członek

 

 

 

KOMISJA ZDROWIA, OŚWIATY, KULTURY I SPORTU  RADY GMINY KOBIELE WIELKIE

Lp.

Nazwisko i imię

Funkcja w komisji

1.

Spruch Andrzej

Przewodniczący

2.

Kowalczyk Przemysław

Wiceprzewodniczący

3.

Czuprynowski Mariusz

Członek

4.

Marciniak Gabriela

Członek

5.

Stępień Ryszard

Członek

6.

Szczepański Łukasz

Członek

7.

Wojciechowski Jacek

Członek

 

 

 

KOMISJA BUDŻETU, FINANSÓW I PLANOWANIA  RADY GMINY KOBIELE WIELKIE

Lp.

Nazwisko i imię

Funkcja w komisji

1.

Kawka Beata

Przewodniczący

2.

Wojciechowski Jacek

Wiceprzewodniczący

3.

Kleszczewski Adam

Członek

4.

Kowalczyk Przemysław

Członek

5.

Marciniak Gabriela

Członek

6.

Rusin Kazimierz

Członek

7.

Spruch Andrzej

Członek

 

 

KOMISJA SKARG, WNIOSKÓW I PETYCJI  RADY GMINY KOBIELE WIELKIE

Lp.

Nazwisko i imię

Funkcja w komisji

1.

Czuprynowski Mariusz

Przewodniczący

2.

Kozłowska Helena

Wiceprzewodniczący

3.

Kawka Beata

Członek

 

 

KOMISJA REWIZYJNA RADY GMINY KOBIELE WIELKIE

Lp.

Nazwisko i imię

Funkcja w komisji

1.

Gorzędowski Zbigniew

Przewodniczący

2.

Zasada Mirosław

Wiceprzewodniczący

3.

Kawka Beata

Członek

 

 

Metryka

sporządzono
2024-05-06 przez Elżbieta Mazik
udostępniono
2024-05-06 10:36 przez Carzyński Daniel
zmodyfikowano
2024-05-28 15:05 przez Carzyński Daniel
zmiany w dokumencie
ilość odwiedzin
249
Niniejszy serwis internetowy stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.