> Skład Rady
Skład Rady
 

Skład Rady Gminy Kobiele Wielkie - VII kadencja 2014 - 2018 (skład osobowy na dzień 03 września 2015 r.)

 Lp.   Nazwisko i Imię  Miejscowość   Funkcja 
 1.   Maks Lech  Kobiele Małe  Przewodniczący
 2.   Szczekocki Sławomir  Przydatki Przybyszowskie  Wiceprzewodniczący
 3.   Dzwonkowski Henryk  Huta Drewniana  Wiceprzewodniczący
 4.   Bareła Grzegorz  Kobiele Wielkie  Członek
 5.   Flasza Mirosław  Wola Rożkowa  Członek
 6.   Gorzędowski Zbigniew  Cadówek  Członek
 7.   Jabłecka Edyta  Orzechówek  Członek
 8.   Majewski Sylwester  Biestrzyków Mały  Członek
9.   Mierzwa Anna  Karsy  Członek
10.   Pokora Witold  Łazy  Członek
11.   Rusin Kazimierz  Kobiele Wielkie  Członek
12.   Stępień Jan  Kobiele Wielkie  Członek
13.   Zasada Mirosław  Świerczyny  Członek
14.   Zuterek Adam  Babczów  Członek
15.  Grzegorczyk Janusz  Posadówka  Członek

 

 

Opublikowane przez: Daniel Carzyński | Autor: Elżbieta Mazik | Data wprowadzenia: 2015-11-23 15:18:48 | Data modyfikacji: 2015-11-24 15:05:23.
 

Składy Komisji Rady Gminy Kobiele Wielkie na kadencje 2014-2018 (skład osobowy na dzień 8 października 2015 r.)

 

Komisja Rewizyjna

Mierzwa Anna - przewodniczący
Flasza Mirosław - wiceprzewodniczący
Bareła Grzegorz - członek
Jabłecka Edyta - członek
Zasada Mirosław - członek

 

Komisja Budżetu, Finansów i Planowania

Szczekocki Sławomir - przewodniczący
Bareła Grzegorz - wiceprzewodniczący
Dzwonkowki Henryk - członek
Grzegorczyk Janusz - członek
Rusin Kazimierz - członek
Zuterek Adam - członek

 

Komisja Zdrowia, Oświaty, Kultury i Sportu

Zasada Mirosław. - przewodniczący
Gorzędowski Zbigniew - wiceprzewodniczący
Majewski Sylwester - członek
Mierzwa Anna - członek
Pokora Witold - członek
Zuterek Adam - członek

 

Komisja Rolnictwa, Gospodarki Komunalnej, Ochrony Środowiska i Inwestycji Gminnych

Dzwonkowski Henryk - przewodniczący
Stępień Jan - wiceprzewodniczący
Flasza Mirosław - członek
Grzegorczyk Janusz - członek
Majewski Sylwester - członek
Szczekocki Sławomir - członek

 

Opublikowane przez: Daniel Carzyński | Autor: Elżbieta Mazik | Data wprowadzenia: 2015-11-25 07:22:52 | Data modyfikacji: 2015-11-25 07:26:56.
 

Postanowienie Komisarza Wyborczego w Piotrkowie Trybunalskim z dnia 18 maja 2015 r. w sprawie stwierdzenia wygaśnięcia mandatu radnego Rady Gminy Kobiele Wielkie.

Treść postanowienia (plik pobrano 16 razy)

 

Opublikowane przez: Daniel Carzyński | Autor: Elżbieta Mazik | Data wprowadzenia: 2015-05-25 09:30:07 | Data modyfikacji: 2015-11-25 07:26:56.
 

Skład Rady Gminy Kobiele Wielkie - VII kadencja 2014 - 2018 (skład osobowy na dzień 18 maja 2015 r.)

 

 Lp.  Nazwisko i Imię Miejscowość Funkcja
 1.  Maks Lech  Kobiele Małe  Przewodniczący
 2.  Szczekocki Sławomir  Przydatki Przybyszowskie  Wiceprzewodniczący
 3.  Dzwonkowski Henryk  Huta Drewniana  Wiceprzewodniczący
 4.  Bareła Grzegorz  Kobiele Wielkie  Członek
 5.  Flasza Mirosław  Wola Rożkowa  Członek
 6.  Gorzędowski Zbigniew  Cadówek  Członek
 7.  Jabłecka Edyta  Orzechówek  Członek
 8.  Majewski Sylwester  Biestrzyków Mały  Członek
9.  Mierzwa Anna Karsy Członek
10.  Pokora Witold Łazy Członek
11.  Rusin Kazimierz Kobiele Wielkie Członek
12.  Stępień Jan  Kobiele Wielkie  Członek
13.  Zasada Mirosław Świerczyny Członek
14.  Zuterek Adam Babczów Członek
 

Opublikowane przez: Daniel Carzyński | Autor: Elżbieta Mazik | Data wprowadzenia: 2015-05-25 09:08:32 | Data modyfikacji: 2015-05-25 09:28:42.
 

Składy Komisji Rady Gminy Kobiele Wielkie na kadencje 2014-2018 (skład osobowy na dzień 18 maja 2015 r.)

 

Komisja Rewizyjna

Mierzwa Anna - przewodniczący
Flasza Mirosław - wiceprzewodniczący
Bareła Grzegorz - członek
Jabłecka Edyta - członek
Zasada Mirosław - członek

 

Komisja Budżetu, Finansów i Planowania

Szczekocki Sławomir - przewodniczący
Bareła Grzegorz - wiceprzewodniczący
Dzwonkowki Henryk - członek
Rusin Kazimierz - członek
Zuterek Adam - członek

 

Komisja Zdrowia, Oświaty, Kultury i Sportu

Zasada Mirosław. - przewodniczący
Gorzędowski Zbigniew - wiceprzewodniczący
Majewski Sylwester - członek
Mierzwa Anna - członek
Pokora Witold - członek
Zuterek Adam - członek

 

Komisja Rolnictwa, Gospodarki Komunalnej, Ochrony Środowiska i Inwestycji Gminnych

Dzwonkowski Henryk - przewodniczący
Stępień Jan - wiceprzewodniczący
Flasza Mirosław - członek
Majewski Sylwester - członek
Szczekocki Sławomir - członek

 

Opublikowane przez: Daniel Carzyński | Autor: Elżbieta Mazik | Data wprowadzenia: 2015-05-25 09:31:49 | Data modyfikacji: 2015-05-25 09:33:38.
Skład Rady Gminy Kobiele Wielkie  

 

RADNI RADY GMINY KOBIELE WIELKIE

NA VII KADENCJĘ RADY GMINY

2014-2018

 

Lp.  Nazwisko i Imię  Miejscowość  Funkcja w Radzie Gminy
 1.  Bareła Grzegorz  Kobiele Wielkie  Członek
 2.  Cichoński Waldemar  Orzechów   Członek
 3.  Dzwonkowski Henryk  Huta Drewniana  Wiceprzewodniczący
 4.  Flasza Mirosław  Wola Rożkowa  Członek
 5.  Gorzędowski Zbigniew  Cadówek  Członek
 6.  Jabłecka Edyta   Orzechówek  Członek
 7.  Majewski Sylwester   Biestrzyków Mały  Członek
 8.  Maks Lech  Kobiele Małe  Przewodniczący 
 9.  Mierzwa Anna   Karsy  Członek
10.  Pokora Witold  Łazy  Członek
11.  Rusin Kazimierz  Kobiele Wielkie  Członek
12.  Stępień Jan  Kobiele Wielkie  Członek
13.  Szczekocki Sławomir  Przydatki Przybyszowskie  Wiceprzewodniczący
14.  Zasada Mirosław  Świerczyny  Członek
15.  Zuterek Adam   Babczów  Członek
 

Opublikowane przez: Daniel Carzyński | Autor: Elżbieta Mazik | Data wprowadzenia: 2014-12-01 08:45:48 | Data modyfikacji: 2015-05-25 09:07:30.
 

Składy Komisji Rady Gminy Kobiele Wielkie na kadencje 2014-2018

 

Komisja Rewizyjna

      Mierzwa Anna - przewodniczący
      Flasza Mirosław - wiceprzewodniczący
      Bareła Grzegorz - członek
      Jabłecka Edyta - członek
      Zasada Mirosław - członek

 

Komisja Budżetu, Finansów i Planowania

    Szczekocki Sławomir - przewodniczący
    Bareła Grzegorz - wiceprzewodniczący
    Cichoński Waldemar - członek
    Dzwonkowki Henryk - członek
    Rusin Kazimierz - członek
    Zuterek Adam - członek

 

Komisja Zdrowia, Oświaty, Kultury i Sportu

    Zasada Mirosław. - przewodniczący
    Gorzędowski Zbigniew - wiceprzewodniczący
    Majewski Sylwester - członek
    Mierzwa Anna - członek
    Pokora Witold - członek
    Zuterek Adam - członek

 

Komisja Rolnictwa, Gospodarki Komunalnej, Ochrony Środowiska i Inwestycji Gminnych

   Dzwonkowski Henryk - przewodniczący
   Stępień Jan - wiceprzewodniczący
   Cichoński Waldemar - członek
   Flasza Mirosław - członek
   Majewski Sylwester - członek
   Szczekocki Sławomir - członek

 

Opublikowane przez: Daniel Carzyński | Autor: Elżbieta Mazik | Data wprowadzenia: 2014-12-11 09:18:21 | Data modyfikacji: 2015-05-25 09:07:20.
Skład Rady Gminy Kobiele Wielkie 

 

RADNI RADY GMINY KOBIELE WIELKIE

NA VI KADENCJĘ RADY GMINY

2010-2014

 

 

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Funkcja w Radzie Gminy
1. Rybak Janusz Posadówka Przewodniczący
2. Lesiakowski Sławomir Łowicz Wiceprzewodniczący
3. Dzwonkowski Henryk Huta Drewniana Członek
4. Dzwonkowski Tomasz Kobiele Wielkie Członek
5. Flasza Mirosław Wola Rożkowa Członek
6. Gorzędowski Zbigniew Cadówek Członek
7. Klekowska Marta Kobiele Wielkie Członek
8. Kuliś Piotr Biestrzyków Mały Członek
9. Maks Lech Kobiele Małe Członek
10. Rak Henryk Kobiele Wielkie Członek
11. Stawiarski Tadeusz Kobiele Małe Członek
12. Szczekocki Sławomir Przydatki Przybyszowskie Członek
13. Szymczykiewicz Andrzej Zrąbiec Członek
14. Trzeciak Grzegorz Babczów Członek
15. Wojciechowski Jacek Orzechówek Członek
 

Opublikowane przez: Daniel Carzyński | Data wprowadzenia: 2014-05-15 11:01:47 | Data modyfikacji: 2015-05-25 09:07:10.
Data wprowadzenia: 2014-05-15 11:01:47
Data modyfikacji: 2015-05-25 09:07:10
Opublikowane przez: Daniel Carzyński
 
Dodatkowe Informacje:
Adres:
Gmina Kobiele Wielkie
ul. Reymonta 79
97-524 Kobiele Wielkie
Wójt Gminy
Henryk Więckowski
Kontakt:
Tel: (44) 681-44-12
Fax: (44) 681-05-06
e-mail: ugkobiele@poczta.onet.pl